Darren Hayes Baltic

JAUNUMI


18/03/2005

Taisu jaunu lappusi, būs arī jaunā adrese :-) Nu bet pagaidām te uzrakstīšu ko jaunu :-)
Bildes no Mardi Gras Party, nu no tā tusiņa, par kuru iepriekš jau rakstīju------------------------------------------------
Billboard Hot Dance Music/Club Play Chart - Issue Date: March 26, 2005

Pop!Ular # 22 - down 3 from last week - 11 weeks on the chart
------------------------------------------------
Dārens papildināja savu dienasgrāmatu ar jaunu ierakstiņu. Lasiet angliski, tulkot nav laika un es domāju tāpat visu sapratīsiet :-)

12 March 2005
Hey all..
I’m sitting in the studio in Notting Hill and thought I’d send you a long overdue note. Hope you like the new site.. well it looks just like the old one.. but it’s got newer cooler features. Anyhoo.. How exciting! Just got back from Oz where we performed at Mardi Gras. Had a blast. Don’t ever visit Australia from England for just one week though. Severe jetlag!
Lots of cool things are in the pipeline. Just really wanted to let you know I love you more than you know. That I’m forever grateful for yours back at me. And that I’m still here!

Love always
D

Darren Hayes.com

Cybergirl


09/03/2005

Nu kā jau pateicu iepriekš, ka ielikšu vienas fanes stāstu par to kā viņa bija Mardigra pārtijā, kurā uzstājās Dārens. Rakstiņš ir angliski, ceru ka sapratīsiet. Arī tam pieliku divas bildes. :)

Mardi Gras after party review 05/03/05
I'm still in Sydney and very very tired.....I hope to post my pics on Tuesday.......Now there aren't very many....the ones I did get are extremely blurry and not worth posting at all.....Darren didn't stand still for one second while he was on stage....It was a very energetic performance and he was kinda bouncing all over the place....so it was hard to take any good pics and there wasn't much time...

lasīt tālāk

Cybergirl


08/03/2005

Fotoalbumiem pievienoju daudz bilžu. No Ņujorkas koncerta, par kuru rakstīts apakšā un arī bildes no Dark Light Tour, no Lielbritānijas :) Kopumā ir 152 jaunās bildes :)= Tiešie linki:
New York City Benefit Concert
Dark Light Tour 2004Izveidoju divas aptaujas, ludzu VISUS nobalsot. Man vajag zināt ko jūs, tie kas nāk uz saitu domājiet par lappusi un vai jums vajag vairāk informācijas latviešu valodā.
Aptaujas atrodas te sānos -------------->Par visu īsumā
Londonas radiostacijas Capital FM mājaslappusē jūs variet nominēt kādu no māksliniekiem balvas saņemšanai. Laiks ir līdz 12. martam. Dārenu mēs varam nominēt šādās kategorijās:
Best International Male (Labākais internacionālais izpildītājs)
Favourite International Single (Labākais internacionālais singls)
London's Favourite Concert (Mīļākais Londonas koncerts)
Capital Album Award (Capital albuma balva)
Balsojam šeit

---------------------------------------------
Par čartiem nedaudz. US Billboard Hot Dance Music/Club Play čartā "Pop!ular" ir nogājusi līdz pirmajai vietai, kur noturējās tikai vienu nedēļu. Un savukārt uz doto brīdi atrodas:
Issue Date: March 12, 2005
Pop!Ular # 11 (down 10 from last week - 9 weeks on the chart)

---------------------------------------------
Pēdejā reizē rakstīju par Mardi Gras Party. Ja kādu interesē izlasīt, kas tajā notika pēc vienas fanes vārdiem, tad varēsiet izlasīt viņas stāstu, kuru es te ielkišu vēlāk :)

Cybergirl


17/02/05

US Billboard Hot Dance Music/Club Play
Issue Date: February 26, 2005
Pop!Ular # 2 (up 3 from last week - 7 weeks on the chart)

resurss

--------------------------------------------
5. martā Dārens uzstāsies Sydney Gay & Lesbian Mardi Gras Party. Vairāk informācijas ir viņu mājaslappsuē. Kā arī ja velāties uzzināt vairāk par šo pasākumu, variet apmeklēt šo saitu :)

26. janvārī, Austrālijas dienā, Austrālieši konsulāts Ņujorkā sarīkoja pasākaumu "Rich out to Asia", kas ir savā ziņā labdarības akcija, lai savāktu līdzekļus Āzijas cunami seku likvidēšanai. Šajā pasākuma uzstājās arī Dārens. Vairāk informāijas jūs variet izlasīt šeit un dažas bildes:
Cybergirl


11/02/05

Saits ir atakal "dzīvs"! :) Sākšu visu no jauna. Visi jaunumi, kas sastīti ar Dārenu rasktīšu šeit, bet pagātnei negribu pievērst uzmanību, tātad sāksim ar šodienu.
Laikam ir tikai viens svarīgs jaunums - lappuse ir atgriezusies :) Nezinu vai kādu tas tiešām priecē, bet galvenais, tas priecē mani :)
Tikmēr parādisies kādi interesnati jaunumi, došu ziņu.

Cybergirl


19/09/04

DarrenHayes oficiālajā mājaslappusē tika publicēts jauns Dārena žurnāla ieraksts. Man bija pārsteigums beidzot dzirdēt no viņa kādus vārdus ;)

-----------------------------------------
Nu, tas bija ļoti sen kad es pēdējo reizi kaut ko ierakstīju savā žurnalā. Tik daudz ir noticis, ka es pat nezinu no kā sākt. Es vienkārši sākšu no šī brīža un šīs vietas. Es esmu savā viesnīcas numurā Asutrālijā un skatos uz vienu no visskaistākajām dienām šeit, piekrastā. Ikreiz, kad es atgriezos mājās es brīnos kāpēc es te nedzīvoju!! Es turpinu pats sev teikt, ka tas ir tikai laicīgi, ka es dzīvoju kaut kur citur un kādudien es atgriezīšos mājās.
Esmu ļoti priecīgs, ka šis ierakst ir beidzot plauktos. Tas tiešam ir mans mīlas darbs un tas nav gaidīti, bet ļoti jauki redzēt, ka cilvēki kontaktē ar mūziku un to, ko es gribu pateikt.
Es jauki pavadīju laiku Melburnā, pirmajā albuma prezentācijas vakarā, Sidneja bija fantastiska un tagad tas būs manā dzimtā pilsātā Brisbenā pēdējais pasākums pirms doties uz LA lai filmēt klipu dziesmai "Darkness"

Paldies visiem, kas atnāca uz pasākumu lai parādīt savu atbalstu.

Es mīlu jūs un nevaru gaidīt līdz tūrei ar šo bēbiti.

Lidz nākamai reizei.

Love And light
Darren

-----------------------------------------
"The Tension And The Spark" albums ir debitējis ARIA (Australian Record Industy Association) čartā 8. vietā, savukārt Oficiālajā Lielbritānijas albumu topā 13. vietā.

Cybergirl


18/09/04

Wow.. cik ilgi es te nebiju... Mjāaaa... Es ļoti atvainojos par to, bet šī lappuse prasa laiku, kura man pedējā laikā nav.. Zinu zinu.. tad jūs variet paprasīt kam tad vispār bija to veidot. Nezinu, godīgi, kam to visu vajag..
Tomēr.. ķeramies klāt pie jaunumiem dažiem.
Pirmais un vissvarīgākais - Dārena otrais solo albums "The Tension And The Saprk" ir beidzot iznācis - 13. septembrī. Rīt jau būs zinams, kā viņam veicas ar šo albumu čartos.

Otrais singls no albuma ir dziesma "Darkness". Ja man izdosies tad es ielikšu failu, kur arī jau var redzēt mazo klipa gabaliņu. Trešais singls no albuma iespējams būs dziesma "Unlovable".

Patlaban Dārens atrodas Austrālijā ar promo tūri, novembrī savukārt notiks tūre Lielbritānijā, šogad vēlāk arī Austrālijā. Tūres datumi un psākumu norīses vietas ir jaunumu vēstulē.

Dārena oficiālajā fanklubā notiek vairākas izmaiņas, kas pirmkārt dod visiem iespēju iegadāties biļetes un VIP pakas uz koncertiem. Arī vairs nav plānots izdod d-Zine žurnālu, nākotne tas tiks veidots ka on-line žurnāls. Vairāk par visām parmaiņām jūs variet izlasīt viņu mājaslappusē.. Un starp citu, DarrenHayes.com un DarrenHayesMusic.com ir tagad apvienoti vienā lappusē.

Cybergirl


05/08/04

No sākuma uzrakstīšu nedaudz par čartiem. "Pop!ular" tagad ir visvairāk atskaņota dziesma austrālijas radiostacijās. Kā arī "Pop!ular" ir #1 starp klubu hītiem :)

Dārens uzstāsies zviedrijas bezmaksas koncertā "Party In The Park", kas notiks Stokholmā, 21. augustā. šeit ir informācija par pasākuma norīses vietu un māksliniekiem, kas piedalās šajā pasākumā :)

Cits koncerts, kurā arī piedalīsies Dazzy notiks Dānijā, Kopenhāgenā, 16. augustā. Tas būs Dānijas radiostacijas "The Voice" svīnības.

"Pop!ular" singla relīzu datumi ir mainījusies. Austrālijā singls iznāk par nedēļu ātrāk, nekā bija rakstīts iepriekš - 16. augustā, bet savukārt Lielbritānijā par nedēļu vēlāk - 30. augustā. Ir arī zināmi singlu treklisti. Austrāliešu singli:
CD 1
1.Popular (radio edit)
2.Touch
3.Zero
4.Popular (Rich Bitch Mix)

CD 2
1.Ppular
2.Popular Jason?s Global Club Mix
3.Popular Almighty Remix
4.Popular Johnny Budz Extended Mix
5.Popular Guido Osorio Club Mix

Sony Music Australia mājaslappusē jūs variet noklausīties mazos dziesmu gabaliņus, kā arī reģistrēties tur un novērtēt tās. :)

Lielbritānijas singli:
CD1
1. Popular (Radio Edit)
2. Popular (Almighty Remix)

CD 2
1. Popular (Album Version)
2. Popular (Wayne G Heaven Anthem)
3. Zero (Album Version)
4. Popular (Video)

Cybergirl


28/07/04

BEIDZOT!!!! "Popular" dziesma nonāca arī mūsu radiostaciju ētērā un varam tagad aktīvi piedalīties balosošanā :) Pagaidām dziesma ir tika Mix FM radiostacijas Topā, bet tas ir tikai sškums. Lūdzu, nobalsojiet par dziesmu šeit. Topu var klausīties katru piektdienu plks. 18:00 :)

Cybergirl


27/07/04

Nu tā.... es kādu laiciņu neesmu bijusi šeit un viss klusumā, bet jaunumu ir daudz!!! Tā kā ķeramies klāt uzreiz :)

Vakardien notika trīs akustiskie koncerti Lielbritānijā. Viens no tiem tika rikots Heart FM radiostacijā un ispējams ka šajā sestdiena to būs iespējams noklauī?ties radio ētērā. Heart FM jūs arī variet klausīties on-line režīmā.

Ir dažas jaunās promo-bildes. No Sony Mexico saita :)Un Sony Poland :)


Dārens pavisam nesen bija apmēklējis "Arthur King" u "Spiderman 2" pirmizrādes Lielbritānijā. Vienā pasākumā viņš ierādās Deltas Gudremas pavadījumā. Re, kāda smuka bildīte :)


Dārena jaunais video "Popular" ir apskatams Sony UK mājaslappusē. Lai apskatītos jums jāierasktsa savs e-meils, vārds un telefona numurs..nezinu vai tiešām sūtīs īsziņas ar jaunumiem ;)

Dārens piedalīsies koncertā Bristolē, 12. augustā šogad. Koncertu organizē radiostacija GWR FM un ieeja uz koncertu ir brīva :)

Cybergirl


14/07/04

Singls "Pop!ular" Lielbritānijā izskatīsies šādi:

Cybergirl


11/07/04

Dažas bildes no Dārena ustāšanās Party In The Park koncerta Londonā un Birmingemā. Vairāk jūs variet apskatīties albumā :)

Birmingema

Londona


Cybergirl


30/06/04

"Popular" Almighty Remix tika izdots un sāk savu ceļu Eiropas klubos. Pavisam drīz tas nonāks līdz visiem klubiem!!! Es nesaku par mūsējiem.. bet European Hit Radio ētērā ir raidījms "Klubu Hīti" (skan svētdienās, plks. 18:00), tā kā varbūt ir vērts peivērst tam uzmanību :)

Cybergirl29/06/04

Solītas bildes no videoklipa "Popular" filmēšanas Londonā. Tās variet apskatīties Dārena albumā :)

Cybergirl26/06/04

Sveicināti!
Beidzot es te kaut ko rakstīšu... Nu pusi na saita uztaisīju, puse ir projektā. šausmīgi trūkst laika lai visu izdarīt... :( Nu, pie jaunumiem...
Tagad saitam ir divi veidotāji es - Cybergirl un Angel_D :)

Jauno Dārena singlu Popular var noklausītes Intrnetā - šeit audio sadaļā.
Ir arī zināmi relīzu datumi - singls 23. augustā, albums - 6. septembrī. Savukārt radiostacijās singls parādīsies 12. jūlijā.
Video jaunai dziesmai tika filmēts 21. - 22. jūnijā Londonas centrā. Es ceru ka pavisam drīz bildes no filmēšanas būs iespējams apskatīties arī šeit :)

Cybergirl
Aptaujas: